Čočková polévka 2 PORCE
Jednoduchá, výživná a chutná polévka s vysokým podílem bílkovin, vlákniny a minerálů.
NÁŠ TIP! Doplňte tuto hutnou luštěninovou polévku svým oblíbeným pečivem a zasytí vás na dlouhé hodiny. Polévka je vhodná také pro děti, vegetariány a vegany.
| Kategorie: | Polévky |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043792258 |
| Podle diety: | SCD, Veganské jídlo, Vegetariánské jídlo |
| Počet porcí: | 2 |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Laktóza|Celer|Sója|Hořčice|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 200 |
| Energetická hodnota kcal: | 47 |
| Tuky: | 1 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 0,1 g |
| Sacharidy: | 7,2 g |
| z toho cukry: | 0,6 g |
| Bílkoviny: | 3,2 g |
| Vláknina: | 1,3 g |
| Sůl: | 1,2 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
voda, čočka (23 %), řepkový olej, čočková mouka, cibule, česnek, sůl kamenná, majoránka, pepř.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
