Hovězí guláš 2 PORCE
Libové kousky hovězího masa dušené doměkka v omáčce na cibulovém základu se sladkou paprikou, podlité taženým vývarem, dochucené česnekem a majoránkou.
| Kategorie: | Jídla |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043790247 |
| Počet porcí: | 2 |
| Výběr masa: | Hovězí |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Laktóza|Celer|Sója|Hořčice|Sezam |
| Příloha: | Bez přílohy |
| Energetická hodnota kJ: | 269 |
| Energetická hodnota kcal: | 64 |
| Tuky: | 1,7 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 0,4 g |
| Sacharidy: | 5 g |
| z toho cukry: | 1,2 g |
| Bílkoviny: | 8 g |
| Vláknina: | 0,5 g |
| Sůl: | 1,2 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
hovězí maso přední (31 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), cibule, rýžová mouka, česnek, kukuřičná mouka, řepkový olej, rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl), paprika mletá, sůl kamenná, majoránka, kmín, pepř.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
