Španělský ptáček 2 PORCE
Křehká roláda z hovězího masa ručně plněná okurkou, vajíčkem a uzeným špekem, s jemnou omáčkou z taženého vývaru, cibule a pepře.
| Kategorie: | Jídla |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043790216 |
| Počet porcí: | 2 |
| Výběr masa: | Hovězí |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Ořechy|Laktóza|Celer|Sója|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 570 |
| Energetická hodnota kcal: | 136 |
| Tuky: | 11 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 2 g |
| Sacharidy: | 4 g |
| z toho cukry: | 0,9g |
| Bílkoviny: | 6,4 g |
| Vláknina: | 0,3 g |
| Sůl: | 1 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
hovězí maso zadní (31 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), cibule, okurky sterilované (okurky, voda, ocet, sůl, koření, cibule, hořčičné semeno), řepkový olej, rýžová mouka, kukuřičná mouka, vejce, uzená slanina (vepřové sádlo), hořčice (pitná voda, hořčičné semeno, ocet kvasný lihový, cukr, sůl, kurkuma, výtažek koření), sůl kamenná, pepř.
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
155 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Ovládací prvky výpisu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
