Boloňská omáčka 2 PORCE
Tradiční italská omáčka z mletého hovězího, šťavnatých rajčátek, kořenové zeleniny a bylinek s vůní Středomoří.
| Kategorie: | Jídla |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043795952 |
| Počet porcí: | 2 |
| Výběr masa: | Hovězí |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Laktóza|Sója|Hořčice|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 281 |
| Energetická hodnota kcal: | 67 |
| Tuky: | 1,6 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 0,3 g |
| Sacharidy: | 6 g |
| z toho cukry: | 4,1 g |
| Bílkoviny: | 8 g |
| Vláknina: | 1,6 g |
| Sůl: | 1,2 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
hovězí maso přední (33 %), rajčata sterilovaná (33 %) [rajčata (60 %), rajčatová šťáva, jedlá sůl, regulátor kyselosti: kyselina citronová], rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl), kořenová zelenina (mrkev, celer, pastinák, petržel), cibule, řepkový olej, sůl kamenná, cukr řepný, česnek, oregano, kmín, pepř.
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,2 z 5 hvězdiček.
53 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Ovládací prvky výpisu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
