Svíčková na smetaně 2 PORCE
Lahodná smetanová omáčka z kořenové zeleniny a divokého koření, s křehkými plátky zadního hovězího masa špikovaného voňavou slaninou.
| Kategorie: | Jídla |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043790209 |
| Počet porcí: | 2 |
| Výběr masa: | Hovězí |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Sója|Hořčice|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 572 |
| Energetická hodnota kcal: | 136 |
| Tuky: | 9 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 2,3 g |
| Sacharidy: | 8,7 g |
| z toho cukry: | 5 g |
| Bílkoviny: | 6,6 g |
| Vláknina: | 0,3 g |
| Sůl: | 1,1 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
hovězí maso zadní (31 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), kořenová zelenina (mrkev, celer, pastinák, petržel), mléko, smetana, cukr, cibule, máslo, rýžová mouka, kukuřičná mouka, uzená slanina (vepřové sádlo), řepkový olej, sůl kamenná, citronová šťáva, pepř celý, nové koření, bobkový list.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
