Butter chicken 2 PORCE
Jemná smetanová indická omáčka s kousky pečených kuřecích prsou, ochucená originálním kořením garam masala, zázvorem, kurkumou a koriandrem. Náš tip: skvěle chutná s basmati rýží
| Kategorie: | Jídla |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043795891 |
| Počet porcí: | 2 |
| Výběr masa: | Drůbeží |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Celer|Sója|Hořčice|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 558 |
| Energetická hodnota kcal: | 133 |
| Tuky: | 9,7g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 5,3 g |
| Sacharidy: | 13,9 g |
| z toho cukry: | 2,7 g |
| Bílkoviny: | 8,7 g |
| Vláknina: | 0,8 g |
| Sůl: | 1,2 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
kuřecí prsa (33 %), rajčata krájená [rajčata (60 %), rajčatová šťáva, jedlá sůl, regulátor kyselosti: kyselina citronová], smetana, máslo (7,2 %), cibule, koření garam masala, limetková šťáva, česnek, sůl kamenná, koriandr, zázvor mletý, kurkuma, skořice mletá, římský kmín.
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,8 z 5 hvězdiček.
40 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Ovládací prvky výpisu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
