Rajská omáčka s hovězím masem 2 PORCE
Libové plátky hovězího masa dušené v omáčce z kořenové zeleniny, cibule a rajčatového protlaku. Omáčka je dochucena divokým kořením a skořicí.
| Kategorie: | Jídla |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043790490 |
| Počet porcí: | 2 |
| Výběr masa: | Hovězí |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Laktóza|Sója|Hořčice|Sezam |
| Příloha: | Bez přílohy |
| Energetická hodnota kJ: | 355 |
| Energetická hodnota kcal: | 84 |
| Tuky: | 1,7 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 0,4 g |
| Sacharidy: | 10 g |
| z toho cukry: | 6,4 g |
| Bílkoviny: | 8,5 g |
| Vláknina: | 0,5 g |
| Sůl: | 1,2 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
hovězí maso přední (31 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl) , kořenová zelenina (mrkev, celer, pastinák, petržel), cukr, cibule, rýžová mouka, kukuřičná mouka, řepkový olej, sůl kamenná, divoké koření, skořice.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
