Zbojnické kuře 2 PORCE
Šťavnaté kousky kuřecího masa s cibulkou, slaninou, paprikovou klobásou a tvarohem tvoří vydatné jídlo, na kterém si pochutnáte doma i v přírodě.
| Kategorie: | Jídla |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043790261 |
| Podle diety: | Low Carb |
| Počet porcí: | 2 |
| Výběr masa: | Drůbeží |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Celer|Sója|Hořčice|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 304 |
| Energetická hodnota kcal: | 72 |
| Tuky: | 1,9 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 0,1 g |
| Sacharidy: | 6,2 g |
| z toho cukry: | 0,7 g |
| Bílkoviny: | 8,5 g |
| Vláknina: | 1,7 g |
| Sůl: | 1 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
kuřecí maso (33 %), vepřová klobása (vepř. maso 86 %, voda, brambor. škrob, sůl, vepřový protein, koření), drůbeží vývar (voda, drůbeží maso a kosti), cibule, uzená slanina (vepř. sádlo), rýžová mouka, kukuřičná mouka, tvaroh, rajčatový protlak (voda, rajčatový protlak, sůl), řepkový olej, sůl kamenná, paprika mletá, pepř.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
