Možnosti platby

Existuje několik možností jak uhradit nákup u nás. Vyberte si tu, která Vám nejvíce vyhovuje:

1. Dobírka:

Zboží bude zasláno prostřednictvím přepravní společnosti. Zákazník zaplatí za objednávku ve chvíli převzetí zásilky. S každou zásilkou obdrží zákazník fakturu. Dobírku je možné zvolit jen u objednávek do 2 500 Kč při doručení na adresu (ne na výdejní místo WE|DO POINT a Balíkovny).

2. Platba převodem na účet:

Zboží bude zasláno prostřednictvím přepravní firmy až na základě připsané platby na náš bankovní účet:

Česká republika (Kč)
FIO č. 2500878134/2010 (číslo účtu je také uvedeno u potvrzení objednávky). Variabilní symbol je uveden v e-mailu s potvrzením objednávky). Variabilní symbol je nutný k identifikaci platby!

Slovensko (Euro)
2800878136/2010. Variabilní symbol je uveden v e-mailu s potvrzením objednávky). Variabilní symbol je nutný k identifikaci Vaší platby! Pozor, u platby je nutné uvést i IBAN: CZ8420100000002800878136 a SWIFT KÓD: FIOBCZPPXXX.

3. Platba kartou:

Platba kartou je možná pouze pro zaslání v rámci ČR. Pokud chcete platit kartou při doručení na Slovensko, použijte k nákupu náš slovenský internetový obchod www.expresmenu.sk

Přijímáme karty VISA, Maestro, MasterCard. Nejlepší způsob, jak zaplatit on-line - peníze jsou na rozdíl od bankovního převodu převedeny neprodleně.

Pokud se držitel platební karty/zákazník rozhodne k platbě za vybrané zboží využít platební kartu, vyplní údaje o platební kartě na Platební stránce GoPay. Tak se zajistí bezpečný zakódovaný přenos dat a nám pouze sdělí výsledek autorizace a dá tím pokyn k vyřízení objednávky. Údaje platební karty jsou zadávány přímo zpracovatelské bance. Obchod nemá přístup k údajům platební karty. Přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím zabezpečeného protokolu HTTPS, který tyto informace šifruje.

4. Platba E-stravenkami:

Přes platební bránu můžete platit také elektronickými stravenkami od Ticket Restaurant Edenred.

5. V hotovosti při osobním převzetí v Trutnově:

Zboží zaplatí zákazník hotově na naší provozovně v Trutnově při převzetí objednávky. K zakoupenému zboží neposkytujeme velkoobchodní obaly. Pro domluvení konkrétního termínu odběru prosíme kontaktovat předem. 

6. Platba papírovými stravenkami při osobním převzetí v Trutnově:

Akceptujeme stravenky: Ticket Restaurant, Sodexo, Cheque Déjeuner.

Pro domluvení konkrétního termínu odběru prosíme kontaktovat předem.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení