Segedínský guláš 2 PORCE
Omáčka s dušeným kysaným zelím, mletou paprikou a kousky libového vepřového masa, zjemněná smetanou.
| Kategorie: | Jídla |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043790711 |
| Počet porcí: | 2 |
| Výběr masa: | Vepřové |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Celer|Sója|Hořčice|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 476 |
| Energetická hodnota kcal: | 113 |
| Tuky: | 8 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 2,2 g |
| Sacharidy: | 4,6 g |
| z toho cukry: | 1,1 g |
| Bílkoviny: | 6,8 g |
| Vláknina: | 0,7 g |
| Sůl: | 1,1 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
vepřové maso (33 %), zelí kysané (zelí, voda, sůl, kmín), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), smetana, cibule, rýžová mouka, kukuřičná mouka, řepkový olej, sůl kamenná, paprika mletá, česnek, kmín.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
