Maso dvou barev 2 PORCE
Vepřová kýta a krůtí maso s omáčkou na uzeném špeku, s restovanou cibulkou, žampiony a česnekem. Pikantnost pokrmu dodávají feferonky a chilli.
| Kategorie: | Jídla |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043790254 |
| Počet porcí: | 2 |
| Výběr masa: | Vepřové, Drůbeží |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Laktóza|Celer|Sója|Hořčice|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 453 |
| Energetická hodnota kcal: | 108 |
| Tuky: | 7,5 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 2,4 g |
| Sacharidy: | 4 g |
| z toho cukry: | 0,4 g |
| Bílkoviny: | 7,2 g |
| Vláknina: | 0,2 g |
| Sůl: | 1 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
vepřové maso (16 %), krůtí maso (16 %), hovězí vývar (voda, hovězí maso a kosti), cibule, uzená slanina (vepřové sádlo), žampiony, rýžová mouka, kukuřičná mouka, kapie sterilovaná (červená paprika, voda, ocet, cukr, sůl, koření), česnek, feferonky sterilované (feferonky, voda, ocet kvasný, sůl), sůl kamenná, chilli, pepř.
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
27 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
