Marinované vepřové koleno 500 g
Vepřové koleno bez kosti naložené do soli, potřené česnekem a okořeněné drceným kmínem a chilli.
NÁŠ TIP! Skvěle chutná studené s čerstvým chlebem.
| Kategorie: | Maso |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8594043792180 |
| Podle diety: | SCD, Low Carb |
| Počet porcí: | 2 |
| Výběr masa: | Vepřové |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Laktóza|Celer|Sója|Hořčice|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 752 |
| Energetická hodnota kcal: | 179 |
| Tuky: | 13,7 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 5,5 g |
| Sacharidy: | 2,4 g |
| z toho cukry: | 0,0 g |
| Bílkoviny: | 13 g |
| Vláknina: | 0,0 g |
| Sůl: | 1,2 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 500 |
vepřové koleno bez kosti (95 %), česnek, sůl kamenná, kmín, pepř, chilli.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
