Kuřecí po zahradnicku 2 PORCE
Šťavnaté kousky kuřecího masa v jemné zeleninové směsi z červených a bílých fazolí, mrkve a kukuřice.
| Kategorie: | Jídla |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043790483 |
| Počet porcí: | 2 |
| Výběr masa: | Drůbeží |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Laktóza|Celer|Hořčice|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 304 |
| Energetická hodnota kcal: | 72 |
| Tuky: | 1,9 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 0,1 g |
| Sacharidy: | 6,2 g |
| z toho cukry: | 0,7 g |
| Bílkoviny: | 8,5 g |
| Vláknina: | 1,7 g |
| Sůl: | 1 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
kuřecí stehenní maso (31 %), drůbeží vývar (voda, drůbeží maso a kosti), cibule, fazole, mrkev, hrášek, kukuřice, řepkový olej, rýžová mouka, kukuřičná mouka, sůl kamenná, paprika mletá, pepř, chilli.
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
24 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
