Kuřecí maso 300 g
Kousky kuřecího stehenního masa dušené doměkka ve vlastní šťávě, lehce osolené. Vhodný základ pro spoustu chutných jídel.
| Kategorie: | Maso |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594043790827 |
| Podle diety: | SCD |
| Počet porcí: | 3 |
| Výběr masa: | Drůbeží |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Laktóza|Celer|Hořčice|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 490 |
| Energetická hodnota kcal: | 116 |
| Tuky: | 5,1 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 1,4 g |
| Sacharidy: | 0,0 g |
| z toho cukry: | 0,0 g |
| Bílkoviny: | 18,6 g |
| Vláknina: | 0,0 g |
| Sůl: | 1,1 g |
| Porce: | 3 |
| Gram: | 300 |
kuřecí stehenní maso bez kůže (99 %), sůl kamenná.
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
8 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
