Kuřecí křídla na medu a chilli 300 g
Grilovaná pikantní kuřecí křídla na medu a chilli jsou vhodná k rychlé přípravě pohoštění doma i při pobytu v přírodě. Pokrm je možné konzumovat i za studena.
| Kategorie: | Maso |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594043790407 |
| Podle diety: | SCD |
| Počet porcí: | 3 |
| Výběr masa: | Drůbeží |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Laktóza|Celer|Hořčice|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 1148 |
| Energetická hodnota kcal: | 273 |
| Tuky: | 18,8 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 5,4 g |
| Sacharidy: | 3,3 g |
| z toho cukry: | 3,2g |
| Bílkoviny: | 25 g |
| Vláknina: | 0 g |
| Sůl: | 1,2 g |
| Gram: | 300 |
| Porce: | 3 |
kuřecí křídla (97 %), med (1,4 %), sůl kamenná, chilli (0,6 %).
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
