Italská tomatová polévka 2 PORCE
Svěží středomořská rajčatová polévka s rýží, olivovým olejem a bazalkou.
NÁŠ TIP! Tuto oblíbenou polévku můžete na talíři dozdobit lžící zakysané smetany.
Tato polévka je oblíbená u dětí a vegetariánů.
| Kategorie: | Polévky |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043790391 |
| Podle diety: | Veganské jídlo, Vegetariánské jídlo |
| Počet porcí: | 2 |
| Vynechat alergeny: | Ryby|Vejce|Ořechy|Laktóza|Celer|Sója|Hořčice|Sezam |
| Energetická hodnota kJ: | 171 |
| Energetická hodnota kcal: | 41 |
| Tuky: | 0,7 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 0,1 g |
| Sacharidy: | 8,5 g |
| z toho cukry: | 5,5 g |
| Bílkoviny: | 0,8 g |
| Vláknina: | 0,6 g |
| Sůl: | 0,7 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
| variantaUrl: | /italska-tomatova-polevka-1p |
voda, rajčata krájená (rajčata (60 %), rajčatová šťáva, jedlá sůl, regulátor kyselosti: kyselina citronová), rajčatový protlak (9 %) (voda, rajčatový protlak, sůl), rýže (11 %), olivový olej, cibule, rýžová mouka, kukuřičná mouka, cukr, sůl kamenná, bazalka, libeček, pepř.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
