Červené kari s kuřetem 2 PORCE
Intenzivní chuťový zážitek z Thajska Vám dopřeje pikantní omáčka se šťavnatými kousky kuřecích prsou, s kokosovým mlékem, kari, koriandrem a limetkou.
| Kategorie: | Jídla |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 8594043795877 |
| Počet porcí: | 2 |
| Výběr masa: | Drůbeží |
| Vynechat alergeny: | Vejce|Ořechy|Laktóza|Celer|Sója|Hořčice |
| Energetická hodnota kJ: | 579 |
| Energetická hodnota kcal: | 137 |
| Tuky: | 7,2 g |
| Nasycené mastné kyseliny: | 5,7 g |
| Sacharidy: | 10,5 g |
| z toho cukry: | 6,7 g |
| Bílkoviny: | 9,5 g |
| Vláknina: | 0,4 g |
| Sůl: | 0,6 g |
| Porce: | 2 |
| Gram: | 600 |
kuřecí prsa (33 %), cibule, kokosové mléko (kokos, voda), třtinový cukr, kari pasta červená (1,7 %) (sušené červené chilli 28 %, citronová tráva, česnek, sůl, šalotka, kaffir, galanga, koriandr, římský kmín), limetková šťáva, sezamový olej, rybí omáčka (extrakt z ančoviček 63 %, voda, sůl, cukr), sůl kamenná, rýžová mouka, kukuřičná mouka, koriandr, bazalka.
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,2 z 5 hvězdiček.
15 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
