Kde koupit

Seznam našich partnerů, u kterých si můžete Expres Menu nakoupit.

 

 

 Podniková prodejna Trutnov

Všechny produkty, které máme na e-shopu, najdete také v naší samoobslužné prodejně (Petříkovická 518, 541 03 Trutnov). Produkty nemusíte objednávat předem, stačí si je jednoduše u nás nakoupit. Otevřeno máme každý pracovní den od 8:00 do 15:00 hodin. V případě dotazů volejte +420 792 767 182. 

 

 E-shop

Pokud jste v blízkosti svého bydliště nesehnali náš sortiment, o který jste měli zájem, můžete si ho jednoduše a pohodlně objednat v našem internetovém obchodě a nechat poslat přepravní službou. Výhodou je, že budete mít vždy na výběr ze všech vyráběných produktů. Objednané zboží dodáváme zpravidla do 2-5 dnů, v době letní sezóny se může jeho dodání mírně protáhnout (na 7-10 dnů). Proto objednávejte vždy, pokud to samozřejmě situace dovolí, jídla s předstihem.

 

  Kamenné prodejny

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob je nákup produktů v kamenné prodejně v blízkosti vašeho bydliště. Stačí se podívat na výše uvedenou mapu partnerských kamenných prodejen (mapu můžete přiblížit tlačítkem "+" v pravém dolním rohu). Upozorňujeme však, že ne všechny prodejny nabízejí kompletní sortiment! Doporučujeme se před návštěvou prodejny informovat, zda mají aktuálně v nabídce požadované produkty.